Wtorek, 19.11.2019 r. imieniny Elzbiety, Seweryna
Słuchaj on-line
Miasto Częstochowa

Wielkie jurajskie ściganie na ulicach Częstochowy. Nie obędzie się bez utrudnień

: 08.11.2019 : Piotr Mrówka
W ten weekend szykują się spore emocje sportowe i utrudnienia dla pasażerów.

W sobotę startuje III Jurajski Wyścig o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy organizowany przez Automobilklub Jurajski. Zawodnicy będą rywalizować w centrum miasta, a to oznacza zamknięcie części ulic i zmiany w kursowaniu autobusów. Dla kierowców w sobotę od godziny 6:00 nieprzejezdne będą: III Aleja Najświętszej Maryi Panny, ul.Popiełuszki (od ul.Jasnogórskiej do al.NMP), fragment ul.Pułaskiego od Popiełuszki do św. Kazimierza), odcinek ul. 7 Kamienic (od ul.Grunwaldzkiej do ul.Pułaskiego).

Zmienią się również trasy linii autobusowych nr 11, 12, 16, 31 i 34. Część przystanków będzie zawieszona. Utrudnienia mają potrwać do godziny 21:00. Szczegóły zmian dostępne są na stronie Miejskiego Zarządu Dróg i Transportu w Częstochowie.

Załączniki

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.