Pacjenci w Rędzinach muszą spodziewać się sporych zmian.
Ośrodek Zdrowia w Rędzinach zmienił się w plac budowy. Inwestycja obejmuje schody, pomost oraz pochylnię prowadzące do budynku. Obecnie trwają prace rozbiórkowe.
Po zakończeniu robót obiekt będzie bardziej funkcjonalny i dostępny dla osób z niepełnosprawnościami.
FOTO: UG w Rędzinach