Pacjenci w Rędzinach muszą spodziewać się sporych zmian.

Ośrodek Zdrowia w Rędzinach zmienił się w plac budowy. Inwestycja obejmuje schody, pomost oraz pochylnię prowadzące do budynku. Obecnie trwają prace rozbiórkowe.

Po zakończeniu robót obiekt będzie bardziej funkcjonalny i dostępny dla osób z niepełnosprawnościami. 


FOTO: UG w Rędzinach