Młodzi rowerzyści z 27 szkół podstawowych i ponadpodstawowych wzięli udział w wyjątkowym rajdzie rowerowym. To wszystko w ramach wydarzenia "Częstochowa - z miasta do miasta".
Uczestnicy mieli do pokonania 12 km. Ich trasa wiodła od Placu Biegańskiego do Hali Sportowej Częstochowa. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach jubileuszu 200-lecia połączenia Częstochowy.
FOTO: Organizatorzy