Młodzież z wybitnymi wynikami w nauce i sukcesami w konkursach przedmiotowych odebrali Nagrody Prezydenta Miasta Częstochowy.

W gronie nagrodzonych znalazło się 80 uczniów szkół podstawowych, 41 uczniów szkół ponadpodstawowych ogólnokształcących oraz 11 uczniów szkół technicznych. Pula przyznanych nagród wyniosła blisko 134 tys. zł, a pojedyncze wyróżnienia opiewały na kwoty od 900 do 1400 zł.


Wyróżnienia wręczono podczas gali w Miejskim Domu Kultury w Częstochowie. 


FOTO: Łukasz Kolewiński / UM Częstochowy