Kibice czerwono-niebieskich mogą liczyć na łatwiejszy powrót do domu po meczu.
W piątek (08.05), po zakończonym meczu Raków - Korona Kielce, kibice będą mogli skorzystać z miejskiego transportu, czyli dodatkowej linii tramwajowej nr 3 na odcinku Stadion Raków – Fieldorfa-Nila. Przewiduje się, że tramwaj wyruszy z pętli około godziny 20-20.10.
Kolejny dodatkowy kurs tramwajowy odbędzie w środę, 13 maja po meczu z Jagiellonią Białystok.