Budynek urzędu miasta przy ul. Śląskiej doczeka się gruntownej modernizacji.
To wszystko w ramach prac termomodernizacyjnych. Inwestycja obejmie wymianę drzwi i okien, prace przy elewacji i wymianę źródeł ciepła na bardziej ekologiczne. W tej chwili samorząd szuka firm, które zainteresowanych realizacją inwestycji.