To już pewne. Siedziba urzędu miasta przy ul. Śląskiej doczeka się termomodernizacji.
Miasto rozstrzygnęło przetarg, który pozwoli zrealizować inwestycję opiewającą na blisko 7 mln zł. W planie jest między innymi nowa elewacja, wymiana ogrzewania, oświetlenia i instalacji odgromowej. Po zakończeniu termomodernizacji urząd będzie bardziej ekologiczny i tańszy w utrzymaniu. Prace mają potrwać do końca października przyszłego roku.