Kierowcy wciąż mają zbyt ciężką nogę za kółkiem. Potwierdziła to akcja "Prędkość", którą przeprowadzili funkcjonariusze lublinieckiej drogówki.
Mundurowi ujawnili łącznie 56 wykroczeń. Wszystkie dotyczyły przekroczenia dozwolonej prędkości. Jeden z kierujących przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h.
W związku z tym stracił prawo jazdy na 3 miesiące.