Niedziela, 19.01.2020 r. imieniny Henryka, Marty
Słuchaj on-line
Region

Pokazaliśmy naszą pracę od kuchni. Ekipa Twojej Polskiej Stacji spotkała się ze słuchaczami

: 29.04.2019 : Piotr Mrówka
Radio muzyczne wyłącznie z krajowymi artystami. Taki repertuar proponuje swoim słuchaczom Twoja Polska Stacja.

Pokazaliśmy naszą pracę od kuchni. Ekipa Twojej Polskiej Stacji spotkała się ze słuchaczami

Nasza redakcja uchyliła rąbka tajemnicy na swoją pracę podczas spotkania ze słuchaczami, które zorganizowaliśmy w niedzielę (28.04) w Galerii Jurajskiej. Na miejscu każdy zobaczyć plenerowe studio i porozmawiać z dziennikarzami.

- Skupiamy się w 100% na polskiej muzyce. Będą to różne utwory. Od produkcji starszych po najnowsze. Chcemy też promować nowe projekty muzyczne - deklaruje Michał Andruszko, szef anteny i koordynator muzyczny Twojej Polskiej Stacji. Przypomnijmy, nasza rozgłośnia rozpoczęła próbną emisję na 101,9 FM we wrześniu 2018 roku.

Od tego czasu dostajemy od naszych słuchaczy sygnały o naszej muzyce, ramówce oraz o tym, co chcieliby usłyszeć na naszej antenie.

Michał Andruszko

Posłuchaj:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.