Sobota, 29.02.2020 r.
Słuchaj on-line

Oferta

Myśląc o rozwoju swojej firmy, skorzystaj z naszego doświadczenia i już dziś zadbaj o jej skuteczną reklamę. Wybierz Twoją Polską Stację.

OFERTA

Myśląc o rozwoju swojej firmy, skorzystaj z naszych niewyczerpanych pokładów energii, kreatywnych pomysłów oraz doświadczenia i już dziś zadbaj o skuteczną reklamę. Wybierz Twoją Polską Stację – energetyczne radio z Twojego regionu! Zasięgiem pokrywamy Częstochowę oraz okolice, między innymi: Blachownia, Mstów, Olsztyn, Poczesna, Konopiska, Radomsko. Program radia kierowany jest do szerokiego grona słuchaczy, ze wszystkich grup wiekowych, a na naszej antenie usłyszysz tylko polskie utwory. Zaufało nam już wiele przedsiębiorców, od niewielkich rodzinnych firm, przez instytucje i duże korporacje. Oferujemy elastyczne warunki współpracy, które zawsze kroimy na miarę, zgodnie z Państwa oczekiwaniami i potrzebami firmy.

SPOTY

Kampania reklamowa polegająca na emisji na naszej antenie spotów lub komunikatów, umieszczonych w wybranych blokach reklamowych. To najpopularniejszy produkt Twojej Polskiej Stacji. Cena kampanii zależy od długości spotu oraz częstotliwości i godzin emisji. Polecamy również zakup pakietów reklamowych, w których proponujemy emisję spotów w atrakcyjnych cenach.

SPONSORING

Sponsoring audycji, zaraz obok standardowej kampanii reklamowej, to najchętniej wybierana forma reklamy radiowej. Stanowi doskonałe narzędzie do realizacji kampanii wizerunkowej. Buduje markę firmy, wzbudza pozytywne skojarzenia oraz z powodzeniem stanowi wsparcie sprzedaży. Wskazanie sponsora to 8-sekundowe hasło, odtwarzane przed oraz po audycji. Dzięki temu możliwe jest precyzyjne dotarcie do określonej grupy odbiorców. Wskaż nam grupę swoich klientów, a my zaproponujemy najskuteczniejsze audycje!

KREACJA I PRODUKCJA

Dysponując odpowiednim zapleczem technicznym, korzystając z doświadczenia naszych współpracowników, oferujemy pełną obsługę reklamową – kreację i produkcję spotów reklamowych, jingli i komunikatów. Nasz kreatywny zespół copywriterów przygotuje atrakcyjny scenariusz spotu, dopasuje odpowiedni głos lektora oraz udźwiękowienie, zgodnie z oczekiwaniami klienta.

AUDYCJA SPONSOROWANA

To audycja poświęcona poradom eksperckim oraz wypowiedziom specjalistów z poszczególnych dziedzin, stworzona dla tych, którzy chcą zakomunikować więcej, niż pozwala na to formuła spotu reklamowego. Dzięki odpowiedniej oprawie multimedialnej, audycja przykuwa uwagę słuchacza i zainteresować prezentowanym tematem. Na antenie radia pojawią się także informacje dotyczące najciekawszych wątków, zapowiedzi gości oraz terminu nadawania. 

KONKURSY Z NAGRODAMI

Jest to atrakcyjna akcja marketingowa, mobilizująca do interakcji organizatora i słuchacza. Stanowi idealną okazję do prezentacji swoich produktów lub usług, które, w ramach promocji, sponsor konkursu przekaże słuchaczom. Konkursy nie są grami losowymi ani zakładami wzajemnymi w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych (tj. Dz. U. z 2004, nr 4, poz. 27 ze zm.).

IMPREZY LIVE

To fantastyczna okazja, żeby na żywo zobaczyć naszą ekipę w akcji. Kilka godzin niezapomnianej dyskoteki z DJ-ami Twojej Polskiej Stacji, transmitowanej na antenach radia. Nasi prezenterzy świetnie rozbawiają towarzystwo, niezależnie od wieku i preferencji muzycznych. Nieważne czy robisz imprezę plenerową, w hali sportowej, czy na plaży – DJ-e Twojej Polskiej Stacji są niezawodni w każdych warunkach. Oferujemy pełną obsługę imprezy – dyskotekę, transmisję na antenie radia, obsługę dziennikarską oraz reklamową

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.