Sobota, 29.02.2020 r.
Słuchaj on-line

O nas

Twoja Polska Stacja nadająca na 101.9 FM to unikalny projekt radiowy.

Twoja Polska Stacja nadająca na 101.9 FM w Częstochowie oraz w Internecie na www.twojapolskastacja.pl to unikalny projekt radiowy skupiony na nadrzędnej idei prezentowania wyłącznie polskiej muzyki, a także wiedzy o niej w ujęciu historycznym. 

Już od pierwszych godzin emisji nowego radia w Częstochowie postawiliśmy na spójną i przemyślaną strategię muzyczną, której głównym zadaniem jest takie prezentowanie materiału muzycznego, aby potencjalny słuchacz chciał jak najczęściej sięgnąć po stację, która prezentuje w nagrania wyłącznie polskich twórców.

Polityka muzyczna Twojej Polskiej Stacji ma na celu stworzenie i prezentację unikalnego i atrakcyjnego programu muzycznego, który wyróżniać będzie się na tle obecnie nadających stacji, nie tylko pod katem ilości prezentowanych polskich nagrań, ale przede wszystkim ich różnorodności i oryginalności. 

Zadanie to realizowane będzie poprzez obecność na antenie wykonawców oraz nagrań, których słuchacze nie usłyszą u innych nadawców. Podobnie będzie też z gatunkami muzycznymi, gdyż planowany format zakłada prezentację nagrań, które wywodzą się z nurtów, takich jak: Rock, Pop, Dance, Ska, Reggae, Blues, Hip Hop. 

Warto podkreślić, iż różnorodność muzyczna nowej stacji budowana będzie także przez szerokie ujęcie czasowe prezentowanych przebojów. Na antenie obecne będą nagrania z lat 60-tych, 70-tych, 80-tych, 90-tych oraz te, które powstały po 2000 roku i powstają aktualnie.

Aktualnie cały czas trwają prace nad rozbudową cyfrowej bazy muzycznej Twojej Polskiej Stacji o kolejne polskie nagrania, które prezentowane będą w poszczególnych pasmach programowych. Jak się okazuje, nasi nowi słuchacze także nie są bierni w tym procesie i praktycznie każdego dnia otrzymujemy na nasze skrzynki mailowe bardzo ciekawe propozycje związane z polskimi nagraniami, które zdaniem naszych odbiorców, winny pojawić się na antenie. 

Warto też podkreślić, iż Twoja Polska Stacja to także doskonałe miejsce dla młodych twórców z Polski, którzy chcieliby zaprezentować swoje nagrania szerokiemu gronu słuchaczy. W związku z tym prosimy o kontakt pod adresem mailowym: muzyka@twojapolskastacja.pl 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.