Wtorek, 19.11.2019 r. imieniny Elzbiety, Seweryna
Słuchaj on-line
Miasto Częstochowa

Miliony na remonty szkół

: 10.09.2019 : Piotr Mrówka
Ponad 14 milionów złotych.

Tyle kosztowały remonty częstochowskich szkół, które pozwoliły przygotować obiekty do pierwszego dzwonka. Miasto przedstawiło listę najważniejszych inwestycji. Najwięcej kasy zostało przeznaczonych na termomodernizację placówek. Swoje oblicze zmieniają Szkoła Podstawowa nr 1, 32 i 41. Prace w tych szkołach potrwają do przyszłego roku. Dodatkowo termomodernizacja trwa w przedszkolu przy ulicy Przemysłowej.

W czasie wakacji udało się oddać do użytku dwa nowe boiska przy V Liceum Ogólnokształcącym oraz Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3. Remontu doczekała się też część sal gimnastycznych. Pełna lista zadań znajduje się na stronie internetowej częstochowskiego magistratu.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.